Fórum - Téma


Jak to je s palivem E85 aneb debilizace společnosti pokračuje


Fórum O článcích Jak to je s palivem E85 aneb debilizace společnosti pokračujeDiskuze o článku

Jak to je s palivem E85 aneb debilizace společnosti pokračuje

Poděkování autor: Jiří Čech Děkujeme Jirko za tento úžasný článek. Věřím, že díky němu si mnoho lidí ušetří spoustu zbytečných trápení se svými vozidly. Motto „mládí je krásné, ale hloupé a bez peněz…“ Bludy o použití E85 v současných automobilech, o ekonomičnosti provozu, ekologii atd. mne vedly k tomu, abych zase cosi stvořil a dal ve známost… K nadměrné šetřivosti vede mladé nedostatečný příjem...2014-03-19 11:54:29

zdravím pana Čecha,

opravdu s chutí jsem si přečetl, zdá se erudovaný článek o E85, a potvrzuji co tu píše více méně i z vlastní, nebo kamarádovi zkušenosti, moc by mne pane Čechu zajímal Váš odborný názor na paliva diesel motorů, tzv bionafty. (vážení, omlouvám se, jsem tu nováček a pokud to tu již bylo nějak probráno tak budu rád za upozornění)

Jinak hledám majitele Roverů SD1 pro vzájemnou pomoc.

2014-06-10 20:06:48

Článek byl dlouhý vyčetl sem si z toho jen některé informace z vlasních zkušeností vím že používání těchto paliv v klasických motorech je nepřijatelné jak ste již psal v článku a doplním vám informace živiny do půdy vracejí tím že je hnojí fekáliemi tudíš opravdu pečlivě umívat zeleninu

2014-06-24 00:07:37

Zdravím všechny normální lidy.

Pan Čech nikdy neměl zkušenosti s tímto palivem, jinak by nenapsal takovou debilovinu!! Jezdím na to x let a jsem maximálně spokojen!! (a to ještě bez přestavby!!) - Octavia 1,8 20V (Rover je sdi:)

Nepotřebuji znát složení, ale použití E85ky v praxi.

Spotřeba se zvýší (zákonitě musí) o cca 1,0L na 100Km. Pokud máte teplý motor a danou cestu, dá se odjet trasa jen na 85ku. Jakmile dojedete, natankujete 95ku, kvůli lepším startům. Pokud Vás článek tak zblbl, doporučuji jezdit v poměru 1:1.

A stále se bavíme - bez přestavby.

Pan Čech se zřejmě živí montáží LPG, jinak to nedokážu pochopit.

A také bych ho chtěl vidět v podzem. garáží a na STK. Myslím, že nevýhody a celková finanční náročnost plynu, pro řidiče, je někde jinde..


Odpovědět